Specjalista ds. sprzedaży na rynek: woj. małopolskie

Naszym nadrzędnym celem jest pomoc w tworzeniu domu pełnego ciepła, bezpieczeństwa i radości. Jako firma rodzinna wiemy, jak ważna jest domowa, bezpieczna przestrzeń. Dlatego robimy wszystko, by nasi klienci mogli nam zaufać.

wyślij zgłoszenie
Kariera

KOMSTA S.A. - wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i ALUMINIUM. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki

  • pozyskiwanie klientów na terenie województwa małopolskiego;
  • obsługa i utrzymywanie relacji z klientami;
  • rozmowy telefoniczne z klientami, monitorowanie potrzeb, informowanie o ofercie;
  • przygotowywanie ofert oraz kalkulacji

Wymagania

  • doświadczenie w branży stolarki otworowej,
  • komunikatywność;
  • kreatywność, samodzielność w działaniu;
  • wykształcenie średnie lub wyższe;
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
  • stabilne zatrudnienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + prowizja
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • dużą swobodę działania
  • ofertę produktową dopasowaną do rynku;

Oferty zawierające CV (najlepiej ze zdjęciem) i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: michal@komsta.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Dołącz do naszej firmy - wyślij zgłoszenie!

Max 10MB.
Przesyłanie...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało wysłane.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Wszystkie ogłoszenia

Pracownik produkcyjny
Dbamy o rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia
Kierownik produkcji PCV
ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne