Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy przy wyborze wyrobów PCV? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy jaki produkt będzie spełniał najlepiej swoją funkcję, a także dokonamy bezpłatnego pomiaru i zaproponujemy odpowiednie produkty. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń!

Szukasz pracy?

Zadzwoń do nas

Salon sprzedaży:

tel. +48/32 338 36 10

+48/32 338 36 42

fax: +48/32 338 36 11

email: salon@komsta.pl

centrala:

KOMSTA Okna i Drzwi S.A

Pyskowice, ul. Nasienna 2

Informacje o firmie

KOMSTA Okna i Drzwi S.A

KOMSTA Okna i Drzwi S.A.
44-120 Pyskowice, ul. Nasienna 2
NIP 9691612583
Regon 361150211

Bank:

B.S. Gliwice o/Pyskowice
SWIFT: POLUPLPR
Numer konta:
PLN – 48 8457 0008 2003 0010 1491 0001
EUR - PL 91 8457 0008 2003 0010 1491 0003

Bank:
ING Bank Śląski S.A.
SWIFT: INGBPLPW
Numer konta:
PLN – 46 1050 1298 1000 0090 3013 6031
EUR – PL 20 1050 1298 1000 0024 1168 3036

Wszystkie kontakty

STOLARKA PCV

Zamówienia Export

Ewa Romańczyk 
tel. 32 338 36 36 
e-mail: zamowienia@komsta.pl

Zamówienia Polska

Katarzyna Mai 
tel. 32 338 36 31
e-mail: katarzyna.mai@komsta.pl

Wycena Polska

Piotr Pożarski
tel. 32 338 36 37
e-mail: wycena@komsta.pl

Wycena Niemcy
Tomasz Marszałek
tel. 32 338 36 41
e-mail: tomasz.marszalek@komsta.pl

Wycena Czechy, Słowacja
Regina Grobosz
tel. 32 338 36 62
e-mail: regina.grobosz@komsta.pl

Wycena Słowenia
Andrej Vovko
tel.+38 631 614 719
e-mail:andrej.vovko@komsta.pl

Przygotowanie produkcji
Marcin Lis
tel. 32 338 36 39
e-mail: marcin.lis@komsta.pl

Technolog
Dariusz Żarnowski
tel. 32 338 36 38
e-mail: dariusz.zarnowski@komsta.pl

Technolog (program Stolcad) 
Konrad Rumiński
tel. 32 338 36 53
e-mail: konrad.ruminski@komsta.pl

Kierownik Produkcji 
Waldemar Ignaczak
tel.  32 338 36 14
e-mail: produkcja@komsta.pl

LOGISTYKA I SERWIS

Transport
Agnieszka Masłowska
tel. 32 338 36 12
fax: 32 338 36 11
gsm:+48 516 280 184
e-mail: transport@komsta.pl

Salon, obsługa klienta
tel. 32 338 36 10
e-mail: salon@komsta.pl

Reklamacje
Agnieszka Plaga 
tel. 32 338 36 42
fax: 32 338 36 11
e-mail: reklamacje@komsta.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Gł. Księgowa
Marzena Moritz
tel. 32 338 36 26
e-mail: marzena.moritz@komsta.pl

Specjalistka ds. księgowości
Agnieszka Żarnowska
tel. 32 338 36 25
e-mail: agnieszka.zarnowska@komsta.pl

Specjalistka ds. księgowości
Monika Bielawska
tel. 32 338 36 26
e-mail: monika.bielawska@komsta.pl

Specjalistka ds. księgowości
Beata Pyka
tel. 32 338 36 24
e-mail: beata.pyka@komsta.pl

Informatyk
Tomasz Wyleżałek
tel. 32 338 36 34
e-mail: it@komsta.pl

STOLARKA ALUMINIUM

Dyrektor ds. sprzedaży ALU
Andrzej Gromysz
tel. 32 338 36 35
e-mail: andrzej.gromysz@komsta.pl

Zamówienia
Piotr Podstawski
tel. 32 338 36 32
e-mail: zamowienia.alu@komsta.pl

Wyceny konstrukcji aluminiowych
Krzysztof Piotrowski
tel. 32 338 36 63
e-mail: wycena.alu@komsta.pl

Wyceny konstrukcji aluminiowych
Witold Kościński
tel. 32 338 36 61
e-mail: witold.koscinski@komsta.pl

Kierownik Produkcji
Dawid Mazurkiewicz
tel. 32 338 36 18
e-mail:dawid.mazurkiewicz@komsta.pl 

e-mail:p.alu@komsta.pl

Magazyn akcesoriów aluminiowych
Robert Kuźmik
tel. 32 338 36 64
e-mail:robert.kuzmik@komsta.pl

DRZWI KOMSTA, DRZWI GERDA, BRAMY, ROLETY, OKNA DACHOWE

Dyrektor ds. sprzedaży
Piotr Miecznikowski
tel. 32 338 36 27
e-mail: piotr.miecznikowski@komsta.pl

Zamówienia i wycena drzwi KOMSTA, drzwi Gerda, bram i okien dachowych
Małgorzata Irzyk
tel. 32 338 36 28
e-mail: drzwi.komsta@komsta.pl
e-mail: zamowienia.gerda@komsta.pl
e-mail: bramy@komsta.pl

Zamówienia i wycena rolet
Barbara Faber
tel. 32 338 36 30
fax: 32 338 36 33
e-mail: rolety@komsta.pl

INWESTYCJE, PRZETARGI, POMIARY

Dyrektor Handlowy
Arkadiusz Sosna
tel. 32 338 36 51
tel.kom. +48 662 193 809
e-mail: arkadiusz.sosna@komsta.pl

Dyrektor Sprzedaży Instytucjonalnej
Damian Skowronek
tel. 32 338 36 66
tel. kom. +48 600 082 467
e-mail: d.skowronek@komsta.pl

Pomiary
Damian Domin
tel. 32 338 36 40
tel.kom. +48 698 633 669
e
-mail: damian.domin@komsta.pl

Doradca techniczno-handlowy
Roland Cimerman 
tel. 32 338 36 10
tel.kom. +48 516 280 201
e-mail: roland.cimerman@komsta.pl

MAGAZYN

Grażyna Kowalska
tel. 32 338 36 15
e-mail: magazyn@komsta.pl

Marzena Szmit
tel. 32 338 36 16
e-mail: marzena.szmit@komsta.pl

Przedstawiciele

współpracuj z nami
Szukasz pracy?
KOMSTA jest jednym z czołowych producentów na rynku stolarki drzwiowej i okiennej, który wykorzystuje do produkcji najnowocześniejsze technologie. Jeśli chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie posiadającą wieloletnie doświadczenie na rynku europejskim, skontaktuj się z nami.
Komsta Okna i Drzwi S.A.
44-120 Pyskowice ul. Nasienna 2
NIP 9691612583
REGON 361150211
INFOLINIA - POKAŻ NUMER