STV

Nasz sposób
na przekraczanie granic

Innowacyjna technologia STV polega na wklejaniu na sucho szyby do przylgi skrzydła za pomocą specjalnej taśmy wzmacniająco-uszczelniającej, powodując nie tylko polepszenie szczelności, ale również właściwości termoizolacyjnych oraz akustycznych okien.

Zastosowanie technologii STV powoduje, że statyka szyby zespolonej przenosi się na skrzydło, przez co całe okno jest bardziej stabilne, stosując odpowiednie wzmocnienia, możliwe jest wykonywanie skrzydeł okiennych o zdecydowanie większych gabarytach niż w oknach szklonych tradycyjnie.

Czasami mniej znaczy więcej

Zastosowanie STV w oknach białych, pozwala na rezygnację ze wzmocnień stalowych w skrzydłach, co w istotny sposób poprawia właściwości termoizolacyjne konstrukcji, ma to szczególne znaczenie w przypadku małych okien, gdzie uzyskanie odpowiednio niskiego współczynnika Uw jest praktycznie niemożliwe w standardowym wykonaniu.

Wklejenie szyby w technologii STV w znaczny sposób ogranicza rozregulowywanie się skrzydeł w trakcie ich użytkowania, zapewniając tym samym dużo lżejsze otwieranie i zamykanie okien.