NASZE TECHNOLOGIE

Firma KOMSTA, dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych technologii, jest jednym z producentów wyznaczającym trendy na rynku stolarki drzwiowej i okiennej. Nasze wyroby PCV to produkty, zapewniające realne korzyści, którym zaufali już klienci z całej Unii Europejskiej.

DLACZEGO KOMSTA?

Firma KOMSTA oferuje Państwu wyjątkowo szeroką paletę produktów, zarówno w zakresie stolarki okiennej PCV i aluminiowej, jak i wyposażenia dodatkowego takich jak: drzwi zewnętrzne, rolety, bramy garażowe, parapety i okna dachowe. Bogata gama oferowanych profili okiennych gwarantuje, że każdy znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Jako jedni z pierwszych w Europie wprowadziliśmy do seryjnej produkcji okna wyposażone w pakiety szybowe z innowacyjną ciepłą ramką Super Spacer Premium. KOMSTA to styl i jakość w najlepszym wydaniu.

Ciepło

Okna KOMSTA produkowane są wyłącznie przy wykorzystaniu wielokomorowych profili renomowanych marek VEKA i GEALAN, które w połączeniu z najwyższej jakości pakietami szybowymi, wyposażonymi w ciepłą ramkę Super Spacer Premium, gwarantują wysoką izolację termiczną i oszczędność związaną z redukcją kosztów ogrzewania.

Wyjątkowa technologia Super Spacer, bazująca na elastycznej piance strukturalnej, będącej elementem w pełni atermicznym, pozwala na wyraźną poprawę izolacyjności cieplnej, która jest w tym wypadku ponad 950 razy lepsza niż w typowych ramkach dystansowych stosowanych przez innych producentów okien w naszym kraju.

CISZA

Wprowadzenie rewolucyjnej technologii ciepłej ramki Super Spacer Premium nie tylko polepsza parametry cieplne okna, zmniejsza ryzyko gromadzenia się wilgoci na krawędziach szyby ale i wpływa na wyraźne polepszenie właściwości dźwiękochłonnych samych okien.

Po przebadaniu tego systemu stwierdzono, że zastosowanie ciepłej ramki Super Spacer zmniejsza poziom hałasu w pomieszczeniach aż o 2dB.

TRWAŁOŚĆ

Okna KOMSTA wytwarzane są przy użyciu nowoczesnych technologii produkcyjnych, a także z wykorzystaniem tylko najwyższej jakości komponentów, posiadających stosowne badania i certyfikaty gwarantujące ich trwałość i funkcjonalność.

Dodatkowo zastosowanie naszych wyjątkowych pakietów szybowych z ciepłą ramką Super Spacer Premium zapewnia aż pięciokrotne zwiększenie żywotności szyby zespolonej.

Markowe wielokomorowe profile i niezawodne systemy okuciowe gwarantują Państwu produkt dający radość z użytkowania na wiele długich lat.

Komsta Okna i Drzwi S.A.
44-120 Pyskowice ul. Nasienna 2
NIP 9691612583
REGON 361150211
Pokaż numer