KONTAKTUJTE NÁS

Potrebujete pomoc s výberom PVC výrobkov? Radi odpovieme na všetky otázky, poradíme vám, aký produkt bude najlepšie vyhovovať vašim predstavám a zároveň uskutočníme bezplatné meranie a navrhneme vhodné výrobky. Vyplňte kontaktný formulár alebo nám zavolajte!

Hľadáte prácu?

Zavolajte nám

Predajňa :

tel. +48/32 338 36 10

+48/32 338 36 42

fax : +48/32 338 36 11

email : salon@komsta.pl

ústredie:

KOMSTA Okna i Drzwi S.A

Pyskowice, ul. Nasienna 2

Informácie o firme

KOMSTA Okna i Drzwi S.A

KOMSTA Okna i Drzwi S.A.
44-120 Pyskowice, ul. Nasienna 2
NIP 9691612583
Regon 361150211

v  minulosti pod nazvom

P. P. H. U. \"KOMSTA\"
Okna , Drzwi, Technika Grzewcza
Mirosław Komsta
44-120 Pyskowice, ul. Nasienna 2
NIP 631-101-05-70

Bankové spojenie:
B.S. Gliwice o/Pyskowice
SWIFT: POLUPLPR
Numer konta:
PLN – 48 8457 0008 2003 0010 1491 0001

Bankové spojenie:
ING Bank Śląski S.A.
SWIFT: INGBPLPW
Numer konta:
PLN – 46 1050 1298 1000 0090 3013 6031
EUR – PL 20 1050 1298 1000 0024 1168 3036

Všetky kontakty

Okná a dvere PVC

Objednávky Export
Ewa Romańczyk 
tel. 32 338 36 36 
e-mail: zamowienia@komsta.pl

Objednávky Poľsko
Katarzyna Mai 
tel. 32 338 36 31
e-mail: katarzyna.mai@komsta.pl

Kalkulácie Poľsko

Piotr Pożarski
tel. 32 338 36 37
e-mail: wycena@komsta.pl

Kalkulácie Česko a Slovensko
Regina Grobosz
tel. 32 338 36 62
e-mail: regina.grobosz@komsta.pl

Kalkulácie Slovinsko
Andrej Vovko
tel. 32 338 36 61
e-mail:andrej.vovko@komsta.pl

Príprava výroby
Marcin Lis
tel. 32 338 36 39
e-mail: marcin.lis@komsta.pl

Technolog
Dariusz Żarnowski
tel. 32 338 36 38
e-mail: dariusz.zarnowski@komsta.pl

Vedúci výroby
Piotr Lewandowski
tel. 32 338 36 14
e-mail: produkcja@komsta.pl

Logistika a servis

Doprava
Agnieszka Masłowska
Tel. 32 338 36 12
Fax: 32 338 36 11
gsm: +48 516 280 184
E-Mail: transport@komsta.pl

>

Predajňa, zákaznícky servis
Martyna Piątek
tel. 32 338 36 10
e-mail: salon@komsta.pl

Reklamácie
Agnieszka Plaga
tel. 32 338 36 42
fax: 32 338 36 11
e-mail: reklamacje@komsta.pl

Účtovníctvo

Hlavná účtovníčka
Marzena Moritz
tel. 32 338 36 26
e-mail: marzena.moritz@komsta.pl

Účtovníčka
Agnieszka Żarnowska
tel. 32 338 36 25
e-mail: agnieszka.zarnowska@komsta.pl

Účtovníčka
Monika Bielawska
tel. 32 338 36 26
e-mail: monika.bielawska@komsta.pl

Účtovníčka
Beata Pyka
tel. 32 338 36 24
e-mail: beata.pyka@komsta.pl

Informatik
Tomasz Wyleżałek
tel. 32 338 36 34
e-mail: it@komsta.pl

Hliníkové okná a dvere

Riaditeľ predaja ALU
Andrzej Gromysz
tel. 32 338 36 35
e-mail: andrzej.gromysz@komsta.pl

Objednávky
Piotr Podstawski
tel. 32 338 36 32
e-mail: zamowienia.alu@komsta.pl

Kalkulácie hliníkových konštrukcií 
Krzysztof Piotrowski
tel. 32 338 36 63
e-mail: wycena.alu@komsta.pl

Kalkulácie hliníkových konštrukcií 
Witold Kościnski 
tel. 32 338 36 61
e-mail: witold.koscinski@komsta.pl

Sklad hliníkového príslušenstva
Piotr Stoiński
tel. 32 338 36 64
e-mail: piotr.stoinski@komsta.pl

Dvere KOMSTA, dvere Gerda, brány, rolety, štrešné okná

Riaditeľ predaja
Piotr Miecznikowski
tel. 32 338 36 27
e-mail: piotr.miecznikowski@komsta.pl

Objednávky a ocenenie dverí KOMSTA, dverí Gerda,
brám a strešných okien
 
Małgorzata Irzyk
tel. 32 338 36 28
e-mail: drzwi.komsta@komsta.pl
e-mail: zamowienia.gerda@komsta.pl
e-mail: bramy@komsta.pl

Objednávky a ocenenie roliet 
Barbara Faber
tel. 32 338 36 30
fax: 32 338 36 33
e-mail: rolety@komsta.pl

Investície, výberové konania, meranie

Obchodný riaditeľ 
Arkadiusz Sosna
tel. +48 662 193 809
e-mail: arkadiusz.sosna@komsta.pl

Riaditeľ predaja pre inštitúcie 
Damian Skowronek
tel. 32 338 36 66
tel. kom. +48 600 082 467
e-mail: d.skowronek@komsta.pl

Regionálny vedúci pre juhozápadnú oblasť
Paweł Maslany
tel. +48 691 751 800
e-mail: pawel.maslany@komsta.pl

Meranie
Damian Domin
tel. 32 338 36 10
tel.kom. +48 698 633 669
e
-mail: damian.domin@komst.pl

Sklad

Grażyna Kowalska
tel. 32 338 36 15
e-mail: magazyn@komsta.pl

Marzena Szmit
tel. 32 338 36 16
e-mail: marzena.szmit@komsta.pl

Zástupcovia

spolupracujte s nami
Hľadáte prácu?
KOMSTA je jedným z vedúcich výrobcov okenných výrobkov a dverí, ktorý vo svojom výrobnom procese využíva najmodernejšie technológie. Ak chcete pracovať v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s mnohoročnými skúsenosťami na európskom trhu, neváhajte nás kontaktovať.
Komsta Okna i Drzwi S.A.
44-120 Pyskowice ul. Nasienna 2
NIP 9691612583
REGON 361150211
Pokaż numer