KONTAKTIRAJ NAS

Potrebuješ pomoč pri izbiri PCV izdelkov? Z veseljem bomo odgovorili na vsa vprašanja, svetovali najbolj funkcionalen izdelek ter zastonj merili in ponudili ustrezen izdelek. Izpolni kontaktni obrazec ali pokliči!

Iščeš delo?

Pokliči nas

Prodajni salon:

tel. +48/32 338 36 10

+48/32 338 36 42

fax: +48/32 338 36 11

email: salon@komsta.pl

centrala:

KOMSTA Okna i Drzwi S.A

Pyskowice, ul. Nasienna 2

Podatki o podjetju

KOMSTA Okna i Drzwi S.A

KOMSTA Okna i Drzwi S.A.
44-120 Pyskowice, ul. Nasienna 2
NIP (davčna številka) 9691612583
Regon (registrska številka) 361150211

PREJ

P. P. H. U. \"KOMSTA\"
Okna , Drzwi, Technika Grzewcza
Mirosław Komsta
44-120 Pyskowice, ul. Nasienna 2
NIP 631-101-05-70

Banka:
B.S. Gliwice o/Pyskowice
SWIFT: POLUPLPR
Račun:
PLN – 48 8457 0008 2003 0010 1491 0001

Banka:
ING Bank Śląski S.A.
SWIFT: INGBPLPW
Račun:
PLN – 46 1050 1298 1000 0090 3013 6031
EUR – PL 20 1050 1298 1000 0024 1168 3036

Vsi kontakti

PCV MIZARSTVO

Naročila izvoz

Ewa Romańczyk
T: 32 338 36 36
E: zamowienia@komsta.pl

Naročila Poljska
Katarzyna Mai 
T: 32 338 36 31 
E: katarzyna.mai@komsta.pl

Stroški Poljska
Piotr Pożarski
T: 32 338 36 37
E: wycena@komsta.pl

Stroški Češka
Regina Grobosz
T: 32 338 36 62
E: regina.grobosz@komsta.pl

Stroški Slovenija
Andrej Vovko
T: +38 631 614 719 
E:andrej.vovko@komsta.pl

Priprava proizvodnje
Marcin Lis
T: 32 338 36 39
E: marcin.lis@komsta.pl

Tehnolog
Dariusz Żarnowski
T: 32 338 36 38
E: dariusz.zarnowski@komsta.pl

Vodja produkcije
Waldemar Ignaczak
T: 32 338 36 14
E: produkcja@komsta.pl

Logistika in servis

Transport
Agnieszka Masłowska
Tel. 32 338 36 12
Fax: 32 338 36 11
gsm: +48 516 280 184
E-Mail: transport@komsta.pl

Salon, servis za stranke
Martyna Piątek
T: 32 338 36 10
E: salon@komsta.pl

Reklamacije
Agnieszka Plaga 
T: 32 338 36 42
F: 32 338 36 11
E: reklamacje@komsta.pl

Knjigovodstvo

Glavna računovodja
Marzena Moritz
T: 32 338 36 26
E: marzena.moritz@komsta.pl

Strokovnjak za računovodstvo
Agnieszka Żarnowska
T: 32 338 36 25
E: agnieszka.zarnowska@komsta.pl

Strokovnjak za računovodstvo
Monika Bielawska
tel. 32 338 36 26
e-mail: monika.bielawska@komsta.pl

Strokovnjak za računovodstvo
Beata Pyka
tel. 32 338 36 24
e-mail: beata.pyka@komsta.pl

Informatik
Tomasz Wyleżałek
T: 32 338 36 34
E: it@komsta.pl

Mizarstvo aluminij

Vodja prodaje ALU
Andrzej Gromysz
tel. 32 338 36 35
e-mail: andrzej.gromysz@komsta.pl

Naročila
Piotr Podstawski
tel. 32 338 36 32
e-mail: zamowienia.alu@komsta.pl

Ocena stroškov aluminijastih konstrukcij
Krzysztof Piotrowski
tel. 32 338 36 63
e-mail: wycena.alu@komsta.pl

Ocena stroškov aluminijastih konstrukcij
Witold Kościński 
tel. 32 338 36 61
e-mail: witold.koscinski@komsta.pl

Skladišče aluminijaste opreme
Robert Kuźmik
tel. 32 338 36 64
e-mail: robert.kuzmik@komsta.pl

Vrata KOMSTA, vrata Gerda, ograjna vrata, strešna okna

Direktor prodaje
Piotr Miecznikowski
tel. 32 338 36 27
e-mail: piotr.miecznikowski@komsta.pl

Naročila in ocena stroškov vrat KOMSTA, vrat Gerda in strešnih oken
Małgorzata Irzyk
tel. 32 338 36 28
e-mail: drzwi.komsta@komsta.pl
e-mail: zamowienia.gerda@komsta.pl
e-mail: bramy@komsta.pl

Naročila in ocena stroškov rolet
Barbara Faber
tel. 32 338 36 30
fax: 32 338 36 33
e-mail: rolety@komsta.pl

Investicije, razpisi, meritve

Direktor prodaje
Arkadiusz Sosna
tel. +48 662 193 809
e-mail: arkadiusz.sosna@komsta.pl

Direktor prodaje v institucijah
Damian Skowronek
tel. 32 338 36 66
tel. kom. +48 600 082 467
e-mail: d.skowronek@komsta.pl

Vodja južno/zahodne regije
Paweł Maslany
tel. +48 691 751 800
e-mail: pawel.maslany@komsta.pl

Meritve
Damian Domin
tel. 32 338 36 10
tel.kom. +48 698 633 669
e
-mail: damian.domin@komst.pl

Skladišče

Grażyna Kowalska
tel. 32 338 36 15
e-mail: magazyn@komsta.pl

Marzena Szmit
tel. 32 338 36 16
e-mail: marzena.szmit@komsta.pl

Predstavniki

sodeluj z nami
Iščeš delo?
KOMSTA je en izmed vodilnih proizvajalcev na trgu okenskega in vratnega mizarstva. Med proizvodnjo izkorišča najmodernejše tehnologije. Če želiš sodelovati v hitro napredujočem podjetju, ki ima večletne izkušnje na evropskem trgu, kontaktiraj nas.
Komsta Okna i Drzwi S.A.
44-120 Pyskowice ul. Nasienna 2
NIP 9691612583
REGON 361150211
Pokaż numer