Specjalista ds. sprzedaży exportowej na rynek: Niemcy
Oferujemy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
  • stabilne zatrudnienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + prowizja
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • dużą swobodę działania
  • ofertę produktową dopasowaną do rynku niemieckiego;
Obowiązki
  • pozyskiwanie klientów na terenie Niemiec;
  • obsługa i utrzymywanie relacji z klientami;
  • rozmowy telefoniczne z klientami, monitorowanie potrzeb, informowanie o ofercie;
  • przygotowywanie ofert oraz kalkulacji
Wymagania
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego;
  • doświadczenie w branży stolarki otworowej, najlepiej zdobytego na rynku niemieckim;
  • komunikatywność;
  • kreatywność, samodzielność w działaniu;
  • wykształcenie średnie lub wyższe;
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

Oferty zawierające CV (najlepiej ze zdjęciem) i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: praca@komsta.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)\"

Zadzwoń

tel +48/32 233 96 21

fax+48/32 338 36 33

Napisz do nas

Komsta Okna i Drzwi S.A.
44-120 Pyskowice ul. Nasienna 2
NIP 9691612583
REGON 361150211
INFOLINIA - POKAŻ NUMER