Pracovník výroby, skladník
Oferujemy
  • zaměstnání na základě pracovní smlouvy
  • práci v dynamicky se rozvíjející firmě s pevnou pozicí na trhu
  • stabilní zaměstnání;
Obowiązki
  • práce u dopravníku na určeném úseku linky
  • správná a včasná realizace výrobních plánů
  • dodržování produkčních a kvalitativních standardů
Wymagania
  • vzdělání: min. střední odborné učiliště
  • manuální dovednosti výhodou
  • touhu po kvalitě a efektivnosti
  • motivaci a ochotu k práci;

Nabídky obsahující CV (nejlépe s fotkou) a motivační dopis zašlete na adresu: michal@komsta.pl

Upozorňujeme, že kontaktováni budou pouze námi zvolení uchazeči.

K přihlášce přidejte doložku: „Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů obsažených v nabídce práce, nezbytných k realizaci náborového procesu (dle Ustawa ze dne 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. č. 133 poz. 883)\"

Zadzwoń

tel +48/32 233 96 21

fax+48/32 338 36 33

Napisz do nas

Komsta Okna i Drzwi S.A.
44-120 Pyskowice ul. Nasienna 2
NIP 9691612583
REGON 361150211
Pokaż numer