KONTAKTUJTE NÁS

Potřebujete pomoc při výběru produktů PVC? Rádi odpovíme na veškeré otázky, poradíme, který výrobek bude nejlépe plnit vámi požadovanou funkci, provedeme měření zdarma a navrhneme příslušné výrobky. Vyplňte kontaktní formulář nebo nám zavolejte!

Hledáte práci?

Zavolejte nám

Prodejna:

tel. +48/32 338 36 10

+48/32 338 36 42

fax : +48/32 338 36 11

email : salon@komsta.pl

kancelář:

KOMSTA Okna i Drzwi S.A

Pyskowice, ul. Nasienna 2

Informace o firmě

KOMSTA Okna i Drzwi S.A

KOMSTA Okna i Drzwi S.A.
44-120 Pyskowice, ul. Nasienna 2
NIP 9691612583
Regon 361150211

HISTORIE

P. P. H. U. \"KOMSTA\"
Okna , Drzwi, Technika Grzewcza
Mirosław Komsta
44-120 Pyskowice, ul. Nasienna 2
NIP 631-101-05-70

Bankovní spojení:
B.S. Gliwice o/Pyskowice
SWIFT: POLUPLPR
Číslo účtu:
PLN – 48 8457 0008 2003 0010 1491 0001

Bankovní spojení:
ING Bank Śląski S.A.
SWIFT: INGBPLPW
Číslo účtu:
PLN – 46 1050 1298 1000 0090 3013 6031
EUR – PL 20 1050 1298 1000 0024 1168 3036

Všechny kontakty

Okna a dveře PVC

Objednávky Export
Ewa Romańczyk
tel. 32 338 36 36
e-mail: zamowienia@komsta.pl

Objednávky Polsko
Katarzyna Mai 
tel. 32 338 36 31 
e-mail: katarzyna.mai@komsta.pl

Nacenění Polsko
Piotr Pożarski
tel. 32 338 36 37
e-mail: wycena@komsta.pl

Nacenění Česko a Slovensko
Regina Grobosz
tel. 32 338 36 62
e-mail: regina.grobosz@komsta.pl

Nacenění Slovinsko
Andrej Vovko
tel. 32 338 36 61
e-mail:andrej.vovko@komsta.pl

Příprava výroby
Marcin Lis
tel. 32 338 36 39
e-mail: marcin.lis@komsta.pl

Technolog
Dariusz Żarnowski
tel. 32 338 36 38
e-mail: dariusz.zarnowski@komsta.pl

Technolog (Stolcad)
Konrad Rumiński
tel. 32 338 36 53
e-mail: konrad.ruminski@komsta.pl

Vedoucí výroby
Piotr Lewandowski
tel. 32 338 36 14
e-mail: produkcja@komsta.pl

Logistika a servis

Doprava
Agnieszka Masłowska
Tel. 32 338 36 12
Fax: 32 338 36 11
gsm: +48 516 280 184
E-Mail: transport@komsta.pl

Prodejna, zákaznický servis
Martyna Piątek
tel. 32 338 36 10
e-mail: salon@komsta.pl

Reklamace
Agnieszka Plaga
tel. 32 338 36 42
fax: 32 338 36 11
e-mail: reklamacje@komsta.pl

Účetnictví

Hl. účetní
Marzena Moritz
tel. 32 338 36 26
e-mail: marzena.moritz@komsta.pl

Účetní
Agnieszka Żarnowska
tel. 32 338 36 25
e-mail: agnieszka.zarnowska@komsta.pl

Účetní
Monika Bielawska
tel. 32 338 36 26
e-mail: monika.bielawska@komsta.pl

Účetní
Beata Pyka
tel. 32 338 36 24
e-mail: beata.pyka@komsta.pl

Informatik
Tomasz Wyleżałek
tel. 32 338 36 34
e-mail: it@komsta.pl

Hliníková okna a dveře

Ředitel prodeje ALU
Andrzej Gromysz
tel. 32 338 36 35
e-mail: andrzej.gromysz@komsta.pl

Objednávky
Piotr Podstawski
tel. 32 338 36 32
e-mail: zamowienia.alu@komsta.pl

Nacenění hliníkových konstrukcí
Krzysztof Piotrowski
tel. 32 338 36 63
e-mail: wycena.alu@komsta.pl

Nacenění hliníkových konstrukcí
Witold Kościnski 
tel. 32 338 36 61
e-mail: witold.koscinski@komsta.pl

Sklad hliníkových příslušenství
Piotr Stoiński
tel. 32 338 36 64
e-mail: piotr.stoinski@komsta.pl

Dveře KOMSTA, dveře Gerda, vrata, rolety, střešní okna

Ředitel prodeje
Piotr Miecznikowski
tel. 32 338 36 27
e-mail: piotr.miecznikowski@komsta.pl

Objednávky a nacenění dveří KOMSTA, dveří Gerda,
vrat a střešních oken
 
Małgorzata Irzyk
tel. 32 338 36 28
e-mail: drzwi.komsta@komsta.pl
e-mail: zamowienia.gerda@komsta.pl
e-mail: bramy@komsta.pl

Objednávky a nacenění rolet 
Barbara Faber
tel. 32 338 36 30
fax: 32 338 36 33
e-mail: rolety@komsta.pl

Investice, výběrová řízení, měření

Obchodní ředitel
Arkadiusz Sosna
tel. +48 662 193 809
e-mail: arkadiusz.sosna@komsta.pl

Ředitel prodeje pro instituce
Damian Skowronek
tel. 32 338 36 66
tel. kom. +48 600 082 467
e-mail: d.skowronek@komsta.pl

Regionální vedoucí pro jihozápad
Paweł Maslany
tel. +48 691 751 800
e-mail: pawel.maslany@komsta.pl

Měření
Damian Domin
tel. 32 338 36 10
tel.kom. +48 698 633 669
e
-mail: damian.domin@komst.pl

Sklad

Grażyna Kowalska
tel. 32 338 36 15
e-mail: magazyn@komsta.pl

Marzena Szmit
tel. 32 338 36 16
e-mail: marzena.szmit@komsta.pl

Zástupci

spolupracujte s námi
Hledáte práci?
KOMSTA je jedním z předních výrobců na trhu oken a dveří, který při výrobě využívá těch nejmodernějších technologií. Pokud chcete pracovat v dynamicky se vyvíjející firmě s dlouholetou zkušeností na evropském trhu, kontaktujte nás.
Komsta Okna i Drzwi S.A.
44-120 Pyskowice ul. Nasienna 2
NIP 9691612583
REGON 361150211
Pokaż numer